Maruška je skvělý člověk, jak v profesním, tak osobním životě. Patří mezi nejpracovitější lidi co znám a co je více cenné je její spolehlivost. Co slíbí, to splní. Je to člověk se srdcem na správým místě a proto ji doporučuji všem, kdo hledají spolehlivého partnera.

– Dalibor Herbrich, CEO QuickJOBS, www.quickjobs.cz –


S Marií Vojíkovou jsem spolupracovala na dvou různých eventech. Přestože obě události byly zcela odlišné, vždy bylo vše perfektně zajištěné. Maruška je vstřícná, pečlivá. Vždy mi dokázala perfektně vyjít vstříc a event obratem připravit. Rozhodně doporučuji, ve spolupráci s ní budu ráda pokračovat.

– Tereza Vítková, Project Manager, MUSTARD, www.mustard.cz – 


Víte, jak má vypadat vaše svatba, ale bojíte se, že to jsou jen vaše pohádkové sny, které nejdou zrealizovat? Omyl, pro Marušku nic není problém. Výzdobou předčila naše očekávání! Služby Marušky jsme poptali 2 týdny před svatbou – vše stihla a ještě za poloviční cenu. Doporučujeme!

– Novomanželé Nikča a Dan Slancovi (moderátorka a kameraman na TV Nova) – 


Maruška je výjimečný člověk, jakých jsem v branži za 10 let praxe potkal méně, než mám prstů na jedné ruce. Je zodpovědná a práci dotahuje do konce, i když se jí postaví do cesty cokoli. Pokud se stane problém, neschovává se a okamžitě řeší problémy, ať je to sebetěžší. Umí se postavit všem problémům a na její slovo se dá spolehnout, i když už ostatní dávno odpadli, ona pořád hecuje k lepším výkonům. Umí si udržet přehled i v tom největším chaosu a pracovat podle priorit. Pokud jsem jí zadal i projekt s řadou neznámých, našla cestu a dodala ještě lepší výsledek, než jsem čekal. Nic nenechává náhodě a vše si umí pohlídat, aby jí plány nepřekazil i ten největší narušitel nebo „nespolehlivec“.

– Vít Krčmář, SEO Promotéři.eu, www.promoteri.eu – 


S Maruškou spolupracuji již řadu let a vždy jsem s přístupem a vedením spokojený. Organizace je vždy skvělá a přístup ke každému z nás je více než přátelský. Bylo mi ctí se účastnit na mnoha akcích jako například příprava festivalů, svateb a mnoho dalších. Akce jsou vždy pestré, mnoho akcí se koná nejenom v Praze ale i na zajímavých místech za Prahou kam se člověk běžně v týdnu nepodívá – zámecké zahrady, vzdálenější města, apod. Velkou výhodou je také to, že pokud hosteska/promotér neovládá 100% udělenou práci, nebo s ní nepřišel v minulosti do styku, tak to není žádný problém. Vždy je vše dostatečně vysvětleno, aby svojí práci pochopil a zvládl každý z nás. Každý, kdo má rád osobní přístup, spíše rodinou atmosféru, tak není nad čím váhat a musí alespoň jednou zkusit pracovat v přátelském kolektivu, kde prožijete pěkný den, možná i víkend a rozhodně se nudit nebudete a věřím že se budete těšit na další společné akce. A pro všechny ty, kteří by si chtěli nechat od Marušky akci zorganizovat, tak se není čeho bát. Stačí se podívat na předešlé akce, které byli vždy udělané se vší precizností a maximální spokojeností klienta – uvidíte že to byla ta správná volba.

– Kuba P., promotér a koordinátor eventů –


Maruška je člověk na správném místě, nadšenec, svoji práci miluje, což je vidět! Pro hostesku je k dispozici stále, na telefonu, svou radou, pomocí tak, aby hosteska měla to nejlepší zázemí a mohla dělat skvěle svou práci. Maruška je také výborný motivátor, vždy umí povzbudit a namotivovat. A v neposlední řadě ohromná perfekcionalistka, vše musí být perfektní, pak je spokojená hosteska i klient. Díky moc za skvělou spolupráci! 🙂

– Monča M., hosteska na dlouhodobém projektu, spolupracujeme již 3 roky – 


Spolupráce s Maruškou je skvělá. Brigád jsem vystřídala spoustu, ale s takovým přístupem jsem se nesetkala. Maruška s vámi jedná velmi mile, přátelsky. Kdykoliv jsem potřebovala změnit směnu nebo poradit, tak se mi Maruška vždy snažila vyjít vstříc. Vážím si jí.
 – Kristý L., hosteska na dlouhodobém projektu, spolupracujeme již 2 roky –

Chtěla bych velice pochválit spolupráci s Maruškou Vojíkovou. Vždy bezproblémová komunikace, kdykoliv jsem si nevěděla s nějakými věci rady okamžitě ráda vypomohla. Zasílání informací ohledně akcí vždy včas. Skvělé plánování termínů na akce dopředu. Vždy skvěle dopředu vím jak budu pracovat a kde v kolik mám být. Kdykoliv je potřeba snaží se najít náhradu abych měla volno. Myslím, že každá hosteska má jen skvělé reakce na práci. Moc bych chtěla poděkovat za spolupráci a doufám, že bude naše spolupráce nadále probíhat.

– Verča M., hosteska na dlouhodobém projektu, spolupracujeme již 2 roky – 


Je skvěle jak jste chápavá a vstřícná. Zažila jsem už poměrně dost brigád, ale s takovým přístupem jsem se ještě nesetkala. 🙂

Terka R., hosteska na střednědobém projektu –